cabluri retea ieftine

Aboneaza-te la canalul nostru de Youtube si castiga!Vezi detalii
x
Angajam Curier, Operator calculator, Programator PHP, Gestionar depozit si alteleVezi detalii
x

Cabluri retea

Cablu UTP Gembird cat. 5E 30m Alb Cabluri Retea
-30%
31lei
44 lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 30m Alb

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 30
Cablu SFTP Digitus Cat. 6A 5m Gri Cabluri Retea
32lei

Cablu SFTP Digitus Cat. 6A 5m Gri

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: S/FTP
  • Lungime cablu (m): 5
Mufe modulare Intellinet RJ45 Cat.5e 100 bucati Cabluri Retea
-22%
Cablu UTP Gembird cat. 5E 20m Alb Cabluri Retea
-38%
24lei
39 lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 20m Alb

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 20
Cablu UTP Gembird cat. 5E 10m Alb Cabluri Retea
18lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 10m Alb

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 10
Cablu SFTP Digitus Cat. 6 10m Gri Cabluri Retea
39lei

Cablu SFTP Digitus Cat. 6 10m Gri

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: S/FTP
  • Lungime cablu (m): 10
Cablu UTP DigitalBox Start.Lan Cat. 6 5m Verde Cabluri Retea
19lei

Cablu UTP DigitalBox Start.Lan Cat. 6 5m Verde

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: U/UTP
  • Lungime cablu (m): 5
Cablu UTP DigitalBox Start.Lan Cat. 5e 25m Gri Cabluri Retea
29lei

Cablu UTP DigitalBox Start.Lan Cat. 5e 25m Gri

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 25
Cablu UTP DigitalBox Start.Lan Cat. 5e 10m Albastru Cabluri Retea
19lei

Cablu UTP DigitalBox Start.Lan Cat. 5e 10m Albastru

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 10
Cablu SFTP Patchcord DigitalBox StartLan Cat.6a 1m Gri Cabluri Retea
19lei

Cablu SFTP Patchcord DigitalBox StartLan Cat.6a 1m Gri

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: S/FTP
  • Lungime cablu (m): 1
Cablu SFTP Patchcord DigitalBox StartLan Cat.6a 0.5m Albastru Cabluri Retea
17lei

Cablu SFTP Patchcord DigitalBox StartLan Cat.6a 0.5m Albastru

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: S/FTP
  • Lungime cablu (m): 0.5
Cablu UTP Spacer Cat. 5E 5m Gri Cabluri Retea
-26%
14lei
19 lei

Cablu UTP Spacer Cat. 5E 5m Gri

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 5
Cablu FTP Gembird cat.6 - 3 m Negru Cabluri Retea
17lei

Cablu FTP Gembird cat.6 - 3 m Negru

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: FTP
  • Lungime cablu (m): 3
Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Galben Cabluri Retea
promo
-67%
4lei
12 lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Galben

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 0.5
Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Rosu Cabluri Retea
promo
-67%
4lei
12 lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Rosu

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 0.5
Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Albastru Cabluri Retea
promo
-67%
4lei
12 lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 0.5m Albastru

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 0.5
Cablu UTP SPACER Cat 5E Cupru Rola 305m Cabluri Retea
309lei

Cablu UTP SPACER Cat 5E Cupru Rola 305m

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu FTP Gembird Cat.6 0.5m Gri Cabluri Retea
13lei

Cablu FTP Gembird Cat.6 0.5m Gri

  • Lungime cablu (m): 0.5
Cablu de retea OEM high speed CAT6 LAN UTP RJ45 10m PC-HUB Albastru Cabluri Retea
-29%
30lei
42 lei

Cablu de retea OEM high speed CAT6 LAN UTP RJ45 10m PC-HUB Albastru

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 10
Cablu FTP Gembird Cat.6 LSZH Cupru 5m Gri Cabluri Retea
27lei

Cablu FTP Gembird Cat.6 LSZH Cupru 5m Gri

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: LSZH
  • Lungime cablu (m): 5
Cablu UTP Equip Cat.6 3m Negru Cabluri Retea
-11%
16lei
18 lei

Cablu UTP Equip Cat.6 3m Negru

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: U/UTP
  • Lungime cablu (m): 3
Rola cablu UTP Logilink cat 5E 305m CPV0020 Cabluri Retea
200lei

Rola cablu UTP Logilink cat 5E 305m CPV0020

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu UTP Gembird cat. 5E 305 m Cabluri Retea
144lei

Cablu UTP Gembird cat. 5E 305 m

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu UTP GEMBIRD cat 5E cupru rola 305m Cabluri Retea
-27%
277lei
379 lei

Cablu UTP GEMBIRD cat 5E cupru rola 305m

  • Patch / Rola: Rola
  • Tip: UTP
  • Lungime cablu (m): 305
Cablu retea S-FTP Value Cat.6 LSOH 0.5m Gri Cabluri Retea
6lei

Cablu retea S-FTP Value Cat.6 LSOH 0.5m Gri

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: S/FTP
  • Lungime cablu (m): 0.5
Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus LC-LC Duplex SM 9/125 3m Cabluri Retea
42lei

Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus LC-LC Duplex SM 9/125 3m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 3
Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus LC-LC Duplex SM 9/125 2m Cabluri Retea
41lei

Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus LC-LC Duplex SM 9/125 2m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus LC-LC Duplex SM 9/125 1m Cabluri Retea
39lei

Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus LC-LC Duplex SM 9/125 1m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 1
Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus LC-SC Duplex SM 9/125 3m Cabluri Retea
41lei

Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus LC-SC Duplex SM 9/125 3m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 3
Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus LC-SC Duplex SM 9/125 2m Cabluri Retea
41lei

Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus LC-SC Duplex SM 9/125 2m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus SC-SC Duplex SM 9/125 3m Cabluri Retea
41lei

Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus SC-SC Duplex SM 9/125 3m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 3
Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus SC-SC Duplex SM 9/125 2m Cabluri Retea
41lei

Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus SC-SC Duplex SM 9/125 2m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus SC-SC Duplex SM 9/125 1m Cabluri Retea
40lei

Cablu Fibra Optica Unimodal Digitus SC-SC Duplex SM 9/125 1m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 1
Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex OM3 5m Cabluri Retea
48lei

Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex OM3 5m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 5
Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex OM3 3m Cabluri Retea
41lei

Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex OM3 3m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 3
Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex 3m Cabluri Retea
42lei

Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex 3m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 3
Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex OM3 1m Cabluri Retea
36lei

Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex OM3 1m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 1
Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex OM3 2m Cabluri Retea
39lei

Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex OM3 2m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-SC Duplex 2m Cabluri Retea
37lei

Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-SC Duplex 2m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 2
Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-ST Duplex 1m Cabluri Retea
35lei

Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-ST Duplex 1m

  • Patch / Rola: Patch
  • Tip: Fibra optica
  • Lungime cablu (m): 1
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
Ai 14 zile timp sa te razgandesti
Da-ne un like si pe Facebook
facebook